Contact

Wie is wie? Zie pagina ‘Wie zijn we?

Bestuurbestuur@vcvoervallei.be
Voorzittervoorzitter@vcvoervallei.be
Secretarissecretaris@vcvoervallei.be
Penningmeesterpenningmeester@vcvoervallei.be
Jeugdcoördinatorjeugd@vcvoervallei.be
Kalenderontmoetingen@vcvoervallei.be
Sportieve Celsport@vcvoervallei.be
Event Teameventteam@vcvoervallei.be
Website & Social Mediamedia@vcvoervallei.be
Webmasterweb@vcvoervallei.be

Neem contact op met ons!

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

* Deze velden zijn verplicht.

Net zoals echte cookies lekker zijn, gebruiken we cookies om deze site smakelijker te maken! Je kan alles over onze lekkere cookies lezen in onze cookie policy en onze privacy policy bevat alles over uw privacy.
Door verder te gaan op deze site, gaat akkoord met het gebruik van onze cookies. OK