Kalender

Di 31/03 21:00

2de Provinciale Vrouwen B

VCV LEEFDAAL-BERTEM A

WOLVERTEM SPORTING B

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 04/04 11:30

U17 Meisjes Niveau 1 B 2de Ronde

VCV LEEFDAAL-BERTEM A

LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 04/04 11:45

U13 Meisjes Niveau 2 G 2de Ronde

LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B.att

VCV LEEFDAAL-BERTEM

Sporthal Lubbeek
Gellenberg 14
3210 Lubbeek

Za 04/04 16:00

3de Provinciale Vrouwen B

VCV LEEFDAAL-BERTEM D

STERKO KORTENBERG

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 04/04 17:30

2de Provinciale Mannen A

BDO HAASRODE LEUVEN G

VCV LEEFDAAL-BERTEM C

Sporthal Heverlee
Hertogstraat 180
3001 Heverlee

Za 04/04 20:00

2de Provinciale Vrouwen A

VCV LEEFDAAL-BERTEM B

KREG ROTSELAAR

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Zo 05/04 11:00

3de Provinciale Vrouwen B

VCV LEEFDAAL-BERTEM C

VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT B

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Zo 05/04 14:30

1ste Provinciale Mannen

VCV LEEFDAAL-BERTEM B

LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 18/04 17:00

3de Provinciale Mannen B

VCV LEEFDAAL-BERTEM D

VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT B

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 18/04 20:30

3de Provinciale Mannen B

KEVOC KEERBERGEN B

VCV LEEFDAAL-BERTEM E

Gemeentelijke Sporthal, Keerbergen
Putsebaan 103
3140 Keerbergen

Zo 19/04 18:00

2de Divisie Heren B

BMV BEVEREN MELSELE

VCV LEEFDAAL-BERTEM

Sporthal ´t Wit Zand, Melsele
Rodenbachlaan 23
9120 Melsele

Za 25/04 10:00

U15 Jongens Niveau 2 B 2de Ronde

VCV LEEFDAAL-BERTEM

KRUIKENBURG TERNAT B

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 25/04 11:00

U11 Jongens 3-3 N2 R2

BEVOC BETEKOM

VCV LEEFDAAL-BERTEM B

Sporthal De Tumkens, Betekom
Pastoor Pitetlaan 38
3130 Betekom

Za 25/04 12:30

U17 Meisjes Niveau 2 B Ronde 2

VCV LEEFDAAL-BERTEM B.att

BDO HAASRODE LEUVEN B.att

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Za 25/04 14:00

U13 Jongens Niveau 2 B 2de Ronde

BDO HAASRODE LEUVEN B

VCV LEEFDAAL-BERTEM B.att

Sporthal Heverlee
Hertogstraat 180
3001 Heverlee

Za 25/04 14:30

U11 Jongens 3-3 Niveau 1

N.V.V. TIENEN.att

VCV LEEFDAAL-BERTEM A

Sportschuur Houtemveld, Tienen
Sporthalstraat (Houthemveld)
3300 Tienen

Zo 26/04 11:30

U15 Meisjes Niveau 2 D 2de Ronde

KREG ROTSELAAR A

VCV LEEFDAAL-BERTEM

Sportoase De Meander, Rotselaar
Vakenstraat 18
3110 Rotselaar

Zo 26/04 14:00

U11 Meisjes 2 tegen 2 Niveau 2A 2de Ronde

VCV LEEFDAAL-BERTEM A

VBT MACHELEN C.att

Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
Dorpstraat 542
3061 Leefdaal

Net zoals echte cookies lekker zijn, gebruiken we cookies om deze site smakelijker te maken! Je kan alles over onze lekkere cookies lezen in onze cookie policy en onze privacy policy bevat alles over uw privacy.
Door verder te gaan op deze site, gaat akkoord met het gebruik van onze cookies. OK